Sylwester pełen blasku z NA-KD

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Jest to najbardziej ekscytująca noc w roku. Z tej okazji marka NA-KD przygotowała pełną blasku kolekcję - idealną, aby bawić się z przyjaciółmi całą imprezę.
NA-KD x Julia Wieniawa

Młoda aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa ma aktualnie swój gorący, medialny czas. Debiutowała w teatrze Roma, a popularność zdobyła dzięki roli Pauli w serialu Rodzinka.pl. Gra, wydaje płyty, występuje w reklamach i jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Julia na swoim
NA-KD w komplecie

Stylowe damskie garnitury pojawiły się w modzie dość niepostrzeżenie, a już zyskały spore grono zwolenniczek. To idealne rozwiązanie zarówno jako ubiór dopasowany do biurowego dress codu, jak i wieczorne wyjście ze znajomymi.
Walcz z rakiem piersi #JAKDZIEWCZYNA

NA-KD jako marka zawsze angażowała się w pomoc kobietom. Tym razem firma chce zwrócić uwagę opinii publicznej na zapobieganie i wczesne wykrywanie raka piersi wśród młodych kobiet.
Vegan Fur - sztuczne futra w nowej odsłonie

Szwedzka marka NA-KD prezentuje jesienno-zimową kolekcję sztucznych futer i pokazuje, że nie tylko te prawdziwe są pełne szyku i elegancji.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.