Prezent idealny od marki Hunter

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku chcemy przygotować pyszne potrawy, spędzić czas w gronie bliskich, ale także obdarować ich niepowtarzalnymi prezentami, które wywołają uśmiech na ich twarzach. Marka Hunter przychodzi z pomocą, proponując świąteczn
Kolaboracja Disney x Hunter z okazji premiery "Mary Poppins powraca"

Z okazji zimowej premiery filmu „Mary Poppins powraca” Hunter we współpracy z Disneyem wypuści limitowaną kolekcję butów i akcesoriów inspirowaną sequelem klasyku z 1964 - „Mary Poppins”.
Mat Maitland x Hunter - surrealistyczna współpraca

Mat Maitland jest mieszkającym w Londynie twórcą kolaży, artystą wizualnym znanym ze swoich pop-surrealistycznych grafik i filmów. W najnowszej kolaboracji z Hunter opatrzył sezonowe klasyczne modele marki swoimi surrealistycznymi wzorami.
The Zappos x Hunter Campus Tour, czyli back to study w przeciwdeszczowym wydaniu.

Październik to czas powrotu studentów na uczelnie, dlatego Hunter w kolaboracji z marką Zappos wybiorą się w podróż po amerykańskich kampusach uniwersyteckich. Akcja ma na celu wypromowanie wspólnej kolekcji, na którą składają się m.in. buty Chelsea, model Play Boots w trzech wariantach kolorystycznych, jak również bluza Original.
Hunter – miejski styl

Każde miasto ma swój charakterystyczny i niepowtarzalny styl, zapach czy architekturę. Powakacyjny powrót do miasta zwykle kojarzy się z nowym początkiem lub nawet swojego rodzaju wyzwaniem. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.