Promod x Avril w prezencie na święta
Promod x Avril w prezencie na święta

Informacja prasowa

Promod x Avril w prezencie na święta

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dwie francuskie marki połączyły swoje siły tworząc oryginalne zestawy świąteczne dla Twojej przyjaciółki, mamy czy siostry.

Topowa marka odzieżowa Promod oferująca ubrania na każdą okazję połączyła swoje siły z marką kosmetyczną Avril, którą charakteryzuje miłość do naturalnych i organicznych kosmetyków.
Dostępne są aż cztery warianty zestawów prezentowych. Znajdziemy w nich niezbędne zimowe akcesoria marki Promod, m.in. kosmetyczkę w azteckie wzory, prześliczne skarpetki, czapki i ciepłe grube szaliki, jak i kosmetyczne, przyjazne środowisku, cuda marki Avril - kremy nawilżające idealne zimową porą czy lakiery do paznokci.
1_PROMOD_AVRIL_GIFT BOX.tif2_PROMOD_ŚWIĘTA.jpg4_PROMOD_ŚWIĘTA.jpg1_PROMOD_ŚWIĘTA.jpg5_PROMOD_ŚWIĘTA.jpg3_PROMOD_ŚWIĘTA.jpg
Magia tego połączenia zamknięta została w minimalistycznych opakowaniach z ekologicznego papieru. Cena zestawu to ok. 80 zł.
Wszystkie cztery warianty zestawów prezentowych będą dostępne zarówno w salonach Promod, jak i na stronie internetowej https://www.promod.pl/ już od 25 listopada.
Załączniki

Pobierz wszystkie

4_PROMOD_ŚWIĘTA.jpg

grafika | 787 KB

Pobierz
2_PROMOD_ŚWIĘTA.jpg

grafika | 965 KB

Pobierz
5_PROMOD_ŚWIĘTA.jpg

grafika | 894 KB

Pobierz
3_PROMOD_ŚWIĘTA.jpg

grafika | 1,07 MB

Pobierz
1_PROMOD_ŚWIĘTA.jpg

grafika | 531 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.