Topowy model uniwersalnych butów GANT na jesienną pogodę.

Informacja prasowa

Topowy model uniwersalnych butów GANT na jesienną pogodę.

Opublikowany

Marka GANT po raz kolejny proponuje innowacyjne rozwiązanie na jesień – buty, które swoim designem oraz praktycznością przypadną do gustu każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Model STORMAHAVEN nawet w swojej nazwie sugeruje już jakie jest jego przeznaczenie. 

materiały prasowe GANT

materiały prasowe GANT

Model STORMHAVEN to przede wszystkim wygoda i nieprzemakalny materiał. Wulkanizowana konstrukcja zapewnia elastyczność i poczucie komfortu.  Model wykonany z gumy gwarantuje, iż nie będą mu straszne ulewy czy nawet urwanie chmury, przetrwa wszystkie jesienne warunki pogodowe. Odblaskowa nakładka na kostce zapewni bezpieczeństwo kiedy dzień coraz szybciej będzie dobiegał końca.
Minimalistyczny design to znak charakterystyczny marki GANT. Stonowane kolory ziemi, takie jak brąz i zieleń nigdy nie wyjdą z mody, są po prostu ponadczasowe. To, co charakteryzuje model STORMHAVEN to również lekkie podwyższenie, które zapewni komfort przez cały dzień. Dodatkowo wkładka znajdująca się w środku skutecznie zniweluje wszystkie nieprzyjemnie zapachy, ponieważ jest stworzona ze specjalnej pianki regeneracyjnej. Nie można również zapomnieć o zamku, który został wyeksponowany na przodzie buta ułatwiając zakładanie i nadając mu charakteru. Buty STORMAHAVEN to model unisex dostępny w rozmiarach zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

GANT_FW18_STORMHAVEN_VISUAL.jpg

grafika | 19,3 MB

Pobierz
GANT_STORMHAVEN.jpg

grafika | 278 KB

Pobierz
GANT_STORMHAVEN_5.jpg

grafika | 254 KB

Pobierz
GANT_STORMHAVEN_4.jpg

grafika | 240 KB

Pobierz
GANT_STORMHAVEN_3.jpg

grafika | 229 KB

Pobierz
GANT_STORMHAVEN_1.jpg

grafika | 190 KB

Pobierz
GANT_STORMHAVEN_2.jpg

grafika | 250 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.